UAB “Verslo vystymo centras”

Darbo vietų nuoma

Nuo ko viskas prasidėjo?

Darbo vietų nuoma Kaune, kaip idėja, mums kilo iš noro suteikti modernią, jaukią ir profesionalią darbo erdvę savo srities specialistams, dirbantiems individualiu darbo stiliumi. Visai nesvarbu, ar jūsų darbo sutartis ilgalaikė, trumpalaikė, fiksuota ar lanksti – čia savo vietą atras kiekvienas, ieškantis komfortabilumo ir stabilumo. Darbo vietos nuomos kaina pas mus – nuo 80€/mėn.

Šviesi, kasdien valoma didelė erdvė darbui, pasitarimų kambarys, virtuvė, tualetai, daiktų laikymo spintelės su užraktu ir visa kita, ko reikia aukščiausio lygio patogumui darbo metu. Darbų vietų nuoma Kaune kviečia bendradarbiauti, sėkmingai siekti užsibrėžtų verslo tikslų ir mėgautis profesionalia darbo aplinka. Tikime, kad čia surasite bendraminčių, galinčių tapti puikiais partneriais, kolegomis ar net draugais. Šilta darbo vieta jau pasirūpinome – maloniai kviečiame įsikurti!

PRIVALUMAI:

Patogumas ir ergonomika.

Kiekviena darbo vieta įrengta gerai apgalvojus ergonomiškumą. Tai užtikrina komfortabilios, reguliuojamo aukščio, pagal nugaros išlinkimą prisitaikančios biuro kėdės bei platus, didelis stalas. Tarpusavyje stalai yra atskirti akustinėmis sienelėmis.

Stilinga ir moderni virtuvė.

Nedidelė, tačiau patogi ir moderniai įrengta virtuvė turi šaldytuvą, indaplovę, indus ir daug spintelių.

Daiktų saugykla - spintelės.

Savo asmeninius daiktus galėsite saugiai palikti spintelėje su užraktu.

Pasitarimų kambarys.

Erdvus pasitarimų kambarys su plokščiaekraniu televizoriumi, todėl galėsite be didelių rūpesčių rengti svarbius, privačius susitikimus.

Automobilių aikštelė.

Erdvi ir uždara automobilių aikštelė, kurioje visuomet rasite vietą savo automobiliui.

Susisiekite su mumis

Ir mes paruošime jums šiltą darbo vietą!